SOSyal Lezzet | Hakkımızda

CALVE HAKKINDA

2 Girişimci Van Marken'in 1897 yılında bir dizi iştah açıcı ürünle pazara girmesiyle doğan Calvé markasının Türkiye'deki geçmişi 1986 yılına uzanıyor. Calvé, ilk olarak ketçap markası olarak Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başladı.

2 Calvé mayonez ve sosları 1987 yılında, Calvé Hardal ve Salata sosları ise 1993 yılında piyasaya girdi. 1996 yılında yeni yüzü ile tüketiciyle buluşan Calvé, 1997 yılından itibaren lezzetçilerin isteklerine uygun farklı ürünler geliştirdi. Şimdi ise yepyeni bir teknoloji ile bağımlılarının karşısına çıkıyor. Hem yeni şisesi ile ürünü yemeklerinize sıkarken hiç zorlanmayacaksınız, hem de akıllı kapağı ile şişeye hiç ürün bulaştırmayacaksınız. 

Calve’nin dönüşü muhteşem oldu!

Calvé, ketçap ve mayonezseverlere Akıllı Kapak’la yeniden 'merhaba' diyor. Yeni Akıllı Kapak sayesinde Calvé şisesini ne kadar sallarsanız sallayın etrafa sıçratmıyor, ketçap ve mayonez kapak kenarına bulaşmıyor!

Zengin ürün çeşitleriyle yemek keyfini eğlenceye dönüştüren Calvé, Akıllı Kapak'la ketçap ve mayonez dünyasında yeni bir devir açıyor. Calvé'nin yeni dizaynıyla şık bir görünüm kazanan şisesini artık Akıllı Kapak tamamlıyor. Calvé tutkunları, ketçap-mayonezi yiyeceğin üzerine sıkarken etrafa sıçratma, üstünü lekeleme korkusu yaşamıyor. Üstelik Akıllı Kapak'ın hava almayan yapısı sayesinde, Calvé'nin lezzetli sosları daha uzun süre tazeliğini koruyor; her kullanımda temiz kapak keyfini yaşatıyor.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Hergün yediğimiz yemeği, zevkli ve eğlenceli kılmak!

Misyonumuz
Her yemek ayrı bir fırsattır...

...her günlük yemeğimize ayrı bir lezzet katmak için...

...ürünlerimizi kullanan tüketicilerimizi iyi hissettirmek için...

...aynı sofrayı paylaşan insanları daha da yakın tutmak için...

 

Calve Evdeki Sos - Reklam Filmi

 

 

Steak met frietjes op een bord met Calve mayonaise