FAQ - SORULARINIZA CEVAPLAR

SORULARINIZA CEVAPLAR

  • Calve uzunca yıllardır Türkiye’de yaşayan tüketicileri için ketçap, mayonez, hardal ve gurme soslar sunan bir gıda markasıdır.

  • Ürünümüzü vegan olarak tasarlamakla yetinmeyip Vegan özelliğini belgelemek amacıyla ayrıca Avrupa Vejetaryen Birliği (European Vegetarian Union/EVU) kuruluşuna başvurarak gerekli denetimlerden geçtik ve ambalaj üzerinde de kullandığımız Vegan logosunu kullanmaya hak kazandık. İlgili logo Calve Vegan Mayonez’in vegan bir ürün olduğunu ve Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından bu kapsamda onaylandığımızı göstermektedir

  • Calve; klasik, acılı ve organik olmak üzere 3 çeşit ketçap; klasik, yağı azaltılmış, sarımsaklı ve vegan olmak üzere 4 çeşit mayonez; ranch, cheddar, ballı hardal, barbekü, acı, buffalo olmak üzere 6 çeşit gurme sos; tatlı acı ve salsa olmak üzere 2 çeşit dip sos; 1 kahvaltılık sos ve 1 hardal ürünlerine sahiptir. Her geçen gün tüketicilerine kulak vererek inovatif lezzetlerin peşinden gitmekte ve Calve kalitesinde ürünleri tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Hala istediğiniz bilgiyi bulamadınız mı?

İletişim